با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد برای رای دادن باید وارد جی میل شوید
مزایای آبیاری سنتر پیوت

تبلیغات

برای دسترسی به قسمتهای مختلف سایت ثبت نام کنید.ما تایید ثبت نام را به آدرس ایمیل شما ارسال میکنیم .برای اجرا به آدرسی که به ایمیلتان ارسال شده کلیک کنید.برای اینکه سایت کشاورزی برای موتورهای جستجو در رتبه های بالایی قرار بگیرد بر روی g+1 یکبار کلیک کنید .

پیوندها

رتبه سایت در گوگل

امتیاز گوگل من

ساعت سیستم

حاضرین در سایت

ما 265 مهمان آنلاین داریم

جستجو در کل سایت

مزایای آبیاری سنتر پیوت

 


افزایش راندمان آبیاری تا حدود 90 درصد


با استفاده از سنترپیوت در مصرف آب صرفه جویی شده و این صرفه جویی گاهی به یک سوم نیز می رسد .با افزایش راندمان آبیاری ، سطح زیر کشت نیز به همان نسبت افزایش یافته و در نتیجه درامد زارع بالا خواهد رفت .


یکنواختی آبیاری


سنترپیوت آب را بطور یکسان در تمام نقاط مزرعه پخش می کند در نتیجه محصول در تمام نقاط مزرعه بطور یکنواخت رشد کرده و عملکرد آن در هر هکتار افزایش می یابد .


کاهش هزینه های کارگری


نیاز کارگری دستگاه خیلی پایین است بطوریکه حتی یک نفر می تواند چند دستگاه را همزمان مدیریت نماید . استفاده از سنترپیوت به اندازه ای راحت و آسان است که یک نفر با تحصیلات ابتدایی می تواند پس از دیدن آموزش های لازم ، براحتی دستگاه را راه اندازی نماید .


عدم نیاز به تسطیع اراضی


سنترپیوت توانایی بالا رفتن از عوارض زمین رادارد بنابر این نیازی به تسطیح مزرعه نیست .


قابلیت کاربرد مواد شیمیایی همراه با آبیاری


با توجه به این که این سیستم دارای مخزن ، همزن و پمپ تزریق مواد شیمیایی می باشد ، با استفاده از آن می توان عملیات کود پاشی و سمپاشی را بطور همزمان با آبیاری و در حداقل زمان انجام داد .


قابلیت تنظیم دقیق میزان آبیاری


مناسب برای همه نوع خاک ، آب، محصول و شرایط اقلیمی


تسهیل عملیات خاک ورزی ، کاشت ، داشت و برداشت در سالهای بعد


قابلیت انتقال به سایر مزارع


در این دستگاه از لوله های دو جداره با جدار داخلی پلی اتیلن استفاده شده است این لوله ها مقاومت بی نظیری در مقابل خوردگی داشته و از ده سال گارانتی برخوردار می باشند .الکترو موتورها و گیربکس ها از معتبر ترین کارخانجات سازنده این وسایل در دنیا تامین شده و2 سال گارانتی دارند . تابلو برق و دیگر تجهیزات برقی از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و به نحوی طراحی شده اند که کار با آنها بسیار آسان می باشد . این دستگاه از یک سیستم ایمنی مجهز بهره می گیرد که در صورت بروز کوچکترین مشکل ، چه مکانیکی و چه برقی ، دستگاه را ب طور اتومات یک خاموش می کند .آبپاش ها با کیفیتی بسیار ممتاز و در انواع مختلف موجودند که با توجه به نوع محصول و نوع خاک می توان مناسبترین آنها را انتخاب کرد .همچنین ارتفاع آبپاش ها با توجه به ارتفاع محصول قابل تغییر می باشد وجود مخزن مواد شیمیایی به ظرفیت 7000 لیتر و پمپ تزریق ، این امکان را به زارع می دهد که بتواند توام با آبیاری ، مزرعه خود را در حداق ل زمان ممکن کود پاشی یا سمپاشی نماید .با استفاده از آبپاش تفنگی انتهایی (End gun) که در اندازه های مختلف موجود است ، می توان سطح زیر کشت را با هزینه ای اندک تا حدود 10 درصد بالا برد . تجهیزات دیگری از قبیل توقف در موقعیت دلخواه ، قطع کن حساس به بارندگی ، توقف اتوماتیک –برگشت اتوماتیک ، چراغ حرکت و.... نیز بر قابلیت های دستگاه افزوده است این تجهیزات در دفترچه های راهنمای دستگاه به وضوح تشریح شده اند . این دفترچه ها هنگام خرید هر دستگاه در اختیار خریدار قرار داده می شود .


 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

نظرسنجی

محتوای سایت بیشتر در کدام زمینه باشد؟
 

آخرین اخبار

تبلیغات